Kamyonum
GÜNDEMHABERLERTESLİMAT FOTO GALERİ VİDEO GALERİ YAZARLAR
Menü Arama Facebook Twitter Whatsapp İhbar Hattı
mercedesbenz, mercedessprinter, mercedeshta, actros, mercedestrucks
has, hastreyler, hasdorse, hastrailer, kamyon, kamyonet
iaa, automechanica
okt, okttrailer, oktreyler, treyler, dorse,
100 Adet MAN Araç Sahiplerini Buldu
100 Adet MAN Araç Sahiplerini Buldu
Elektrik Üretim A.Ş Genel Müdürlüğü (EÜAŞ), Fuel Oil Nakliye Hizmeti Alacak
Elektrik Üretim A.Ş Genel Müdürlüğü (EÜAŞ), Fuel Oil Nakliye Hizmeti Alacak
English
Deliveries

Deliveries

1 2 3 4 5 6
iveco, sway, tway, ıveco, ivecokamyon, eurocargo, daily
man, mantrucks, manbus, mankamyon, manotobüs, mankampanya
akran lojistik
5 Ağustos 2022 Cuma - 10:23

OKT Trailer, Fark Yaratan Çalışmaları ile IAA Transportation’da Yerini Alıyor

Dijital çağın gerekliliklerini ve ihtiyaçlarını önceden tespit edip, kullanıcı beklentileri doğrultusunda ürünleri ile sektöründe adından söz ettiren OKT Trailer 40’ı aşkın mühendisi ve Ar-Ge merkezinde gerçekleştirdiği yenilikleri ile geleceğin treyleri olan Aerodinamik Gıda Tankeri projesinin tanıtımına hazırlanıyor.

OKT Trailer, Fark Yaratan Çalışmaları ile IAA Transportation’da Yerini Alıyor

“Geleceğe Daha Yakın” mottosu ile projelerinde yeniliği takip eden ve dünyanın pek çok ülkesinde ürünleri ile boy gösteren OKT Trailer 20-25 Eylül 2022 tarihleri arasında Almanya'nın Hannover kentinde düzenlenecek dünyanın en büyük ticari araçlar fuarı IAA Transportation 2022’de bu yıl 8. kez ziyaretçilerini ağırlayacağını duyurdu. Daha güzel bir gelecek için merak eden ve her geçen gün farklı coğrafyaların ihtiyaçlarına özel çözümleri ile ihracat payını arttıran OKT Trailer özel tasarım çözümleri ve yenilikleri ile premium donanımlara sahip dört ürününü ve lansman tanıtımını yapacağı Aerodinamik Gıda Tankerini ziyaretçileri ile buluşturacak. Avrupa’da kendi ihracat rekorunu kıran ve her geçen gün büyüyen üretim hacmi ile birçok ülkeden distribütörleri ile gövde gösterisi yapmaya hazırlanan OKT, bu yıl sektörünün en iddialı tanıtımını yapacağına işaret ediyor.

Sektöre farklı bakış açısını ürünlerine yansıttığı özel araçlarının tanıtımında oldukça ilgi çekecek stantta farklı özelliklere sahip w tipi silobas ve damperli silobas çeşitleri, vakum tankerinin yanı sıra lansman ürünü tanıtımına yer verecek olan OKT Trailer, stant B20, salon 25’te geniş stant alanı ile yer alarak ziyaretçilerine, ürünlerini ve yeniliklerini inceleme fırsatı sunacak.

Aerodinamik Gıda Tankeri ile Treyler Tasarımında Fütüristik Dokunuşlar

Dünyada ses getireceğini belirttiği yeni ürününün tanıtımına hazırlanan OKT Trailer, farklı çizgisiyle estetik görünümlü, ayrıcalıklı, alışılmışın dışında, kullanıcı ergonomisini ön planda tutan, oldukça iddialı, görsel tasarımı ile farklı, geleceğe bakış açısı ile treyler modasını değiştirecek kullanıcı dostu bir ürün olarak ifade ettiği yeni nesil gıda tankerinin özelliklerini ve tasarım detaylarını sunacak.

 

Üstün teknolojik gelişmelerden faydalanarak tasarlandığı ve benzersiz özellikleri ile geleceğin treyler modeli olduğu aktarılan yeni nesil gıda tankeri, gıda taşımacılığında üstün kullanım dinamiklerini müjdeliyor. Aerodinamik kaygısının önemli olduğu denizaltı ve aynı zamanda dünyanın en aerodinamik formu olan su damlası formundan yola çıkılarak tasarlanan yeni nesil gıda tankeri dış gövde özellikleri ile kullanım ergonomisi ve yakıt verimliliği sunacak. Tasarımında bulunan fütüristik özellikleri, teknolojisi ve benzersiz görünümünün; sınıfının üstün özelliklerini öne çıkaracak yeni nesil gıda tankerini treyler sektörünün en gözde modellerinden biri yapacağı aktarılıyor. Çevreye duyarlı geleceğe bakış açısı ile tasarlanan yeni nesil gıda tankeri, aerodinamik yapısı sayesinde tankerin hareketi esnasında sürtünme kat sayısını düşürerek yakıt tasarrufu elde etmesini ve elde edilen yakıt tasarrufu ile zararlı gaz salınımını azaltarak çevreye doğrudan katkıda bulunmasını sağlayacak. Daha çok fütüristik araç tasarımlarından tanınan üst kanatların ve aracın tampon bölgesinde yer alan difüzörün, yeni nesil gıda tankerinin sürüşü esnasında rüzgârı disiplinize ederek gövdesi üzerinden hızlıca kaymasını, aynı zamanda türbülansın araçtan uzaklaşmasını sağlayarak üstün sürüş dinamiklerini destekleyen bir diğer önemli unsur olarak öne çıktığı ifade ediliyor. Teknolojiye yapılan yatırımların ve dijitalleşme dönemi gereklilikleri kapsamında üretim süreçlerindeki ergonomik çalışmaların çıktısı olan yeni nesil gıda tankerinin; aerodinamik yapısı, estetik görünümü, elektrikli aksamı, çevre ve kullanıcı dostu kimliği ile OKT Trailer markasının yeni tasarım dili olarak fark yaratacağı vurgulanıyor.

Ar-Ge Çalışmaları ile Silobas Üretiminde En Üst Nokta

60 m³ Damperli Silobas, 22 m³ ve 39 m³ W Tip Yatay Silobas Semi Treyler ürünlerindeki benzersiz özellikleri sergileyecek olan OKT Trailer mühendislik çözümleri ile özel müşterilerinin ilgi odağında yer almayı hedefliyor. 60 m³ Damperli Silobas ürününde maksimum dolum ve boşaltım hızı sağlanırken premium donanımları, güçlendirilmiş hibrit sistem şasi tasarımı, dev taşıma hacmi ile güvenli hafiflik özelliğini ön plana çıkarıyor.

Toz ve granül taşımacılığında kullanıcının zamandan tasarruf etmesini sağlayacak lojistik çözümü sunan damperli silobasın, hava akışı ile malzeme çıkışını hızlandıran boşaltım tesisatı, menhol kapaklarının yanı sıra ekstra dolum sağlayan tasarımı ile hızlı çözüm ortağı olacağına dikkat çekiliyor.

Fuarda sergilenecek diğer ürün 22 m³ w tipi silobas semi treyler aracının ise ağır hava koşullarına uyum sağlayacak paslanmaz çelik donanımları, ultra hafiflik sağlayacak alüminyum gövdesi ile vagon şeklinde diğer treylere bağlı olarak kullanılabilen çeki oklu donanımı sayesinde mükemmel bir iş arkadaşı olma özelliğine sahip olduğu belirtiliyor. Mühendislik hesaplamaları ile boşaltım hızının arttırıldığı silobasta benzerlerine oranla çok daha hızlı ve kulanım ergonomisi olarak pratik çözümler sunulduğu aktarılıyor. Manevra kabiliyeti ile zorlu yol şartlarına uyum sağlayan aracın ekstra dolum hattı ile hem dolum hem boşaltımda mükemmel performans ve zamandan tasarruf sağlarken benzerlerine göre üstün kabiliyetleri ile ürün segmentinde hız ve performansı bakımından rakiplerine meydan okuyor.

Geniş Kapasite Aralıkları ile Tanker Üretiminde Büyük Çözüm

Kamyon üstü ve treyler ürün grubunda; gaz ve sıvı halindeki petrol türevleri, kimyasal, kimyevi, gıda ve benzeri her türlü tehlikeli ve tehlikesiz maddelerin kara yolunda taşımacılığını yapan kullanıcılarının spesifik ihtiyaçlarına özel, yenilikçi ve yaratıcı çözümler sunan, OKT know-how lisansı ve üretim teknolojileri ile mevzuatlara ve hizmet edeceği coğrafi bölge iklim ve yol koşullarına göre karbon, paslanmaz çelik ve alaşımlı alüminyum malzemelerden üretilen, tasarım hesaplamalarına uygun kalınlıklarda, farklı geometrik kesitlerde, geniş hacim aralığında, üstten ve alttan dolum yapılabilen, tek veya çok bölmede malzeme taşımaya uygun tanker seçenekleri sunuyor. Fuarda ziyaretçilerine inceleme olanağı sunulacak olan ADR Sınıf-9’ daki tehlikeli sıvı atıkları taşıyan, tahrikli ve akarına boşaltım yapabilen Vakum Tanker Semi Treyler; ana gövde yapısında eksiz yekpare levhalardan oluşan en az birleşim (T) noktasıyla ve en uzun kaynak dikiş teknolojisi ile üretilirken atıkları vakumlayan çekim gücünün, eşsiz gövde yapısı ile mükemmel performans sağladığı aktarılıyor. Özel tasarım hesaplamaları ile şehir içi manevra kabiliyetinde en iyi performansı sağlayan Vakum Tankeri özel şasi tasarımı ile kullanıcı odaklı, ergonomik çözümler sunuyor.

OKT Trailer Özel Ürünleri ve Merakı ile Dünyada Adından Söz Ettiriyor

Yenilikçi, kullanıcı dostu ve verimlilik esaslı ürünleri ile ön plana çıkan OKT Trailer, kara yolunda her türlü tehlikeli ve tehlikesiz; gaz ve sıvı halindeki petrol türevleri, kimyasal, kimyevi ve gıda maddeleri taşıyan tanker, toz ve granül halindeki çimento, kireç, silis kum ve gıda maddeleri taşıyan silobas, katı haldeki agrega, kömür, hafriyat, asfalt ve buğday gibi dökme yükleri taşıyan damper, tarım ve hayvancılık ile genel yüklerin taşındığı treyler ve kamyon üstü ekipman çözümleri sunan OKT Trailer sadece bölgesini değil, tüm dünyayı merak ediyor.

5 kıtada 78 ülkede, her geçen gün yeni coğrafyaların ihtiyaçlarına özel çözümler üreten ve bununla birlikte kalıcı değer ve güçlü iş birlikleri inşa eden OKT, treyler ve üst yapı ekipmanları sektöründeki ihtiyaçları, “daha ihtiyaç değilken” fark edip; yenilikçi ürünler üretmeye devam ederek sektörünün en önemli fuarında ziyaretçileri ile buluşmak için gün sayıyor.

 
UND İcra Kurulu Başkanı Alper Özel, "Orta Asya İçin En Önemli Gelişmelerden Biri Türkmenistan Sınır Kapılarının Açılması Oldu"
 
MAN Yetkili Servisleri, İzmir’de Toplandı
YORUMLAR
 Onay bekleyen yorum yok.

Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.
Neleri kabul ediyorum: IP adresimin kaydedileceğini, adli makamlarca istenmesi durumunda ip adresimin yetkililerle paylaşılacağını, yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın, yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
 

Bu haber henüz yorumlanmamış...

FACEBOOK YORUM
Yorumlarınızı Facebook hesabınız üzerinden yapın hemen onaylansın...
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
UND, Kapıkule ve Hamzabeyli Sınır Kapılarında Son Durumu Görüştü
UND, 02.08.2022 tarihinde Türkiye ile Bulgaristan arasındaki sınır kapıları ...
Demiryollarını Hadi Bana Anlatın!
Demir yolu taşımacılığı; yük taşımalarında, sağladığı avantajlar ile dünya ...
Brent Petrolün Varil Fiyatı 94,53 Dolar
Brent petrolün varili uluslararası piyasalarda 94,53 dolardan işlem görüyor.
 
Aksoy Otomotiv’in Yeni İlanları İçin Kamyonumpazar.com’a Tıkla!
Aksoy Otomotiv'in güncel ilanlarını nereden takip edeceğini arıyorsan, ...
Şahbay Otomotiv'in En Güncel İlanları Kamyonumpazar'da!
Şahbay Otomotiv'in en güncel ilanları için başka yer arama! Kamyonumpzar.com'u ...
İlanlar İçinde Kaybolma Kamyonumpazar’a Tıkla Kolayca Alışverişe Başla!
İlanlar içinde kaybolma kamyonumpazar.com'a tıkla alışverişe başla.
 
Kazakistan Nakliye ve Lojistik Çözümlerinde Şah Lojistik
Uluslararası lojistik sektöründe faaliyetlerine aralıksız bir şekilde ...
DHL Express Türkiye Üst Yönetimine Yeni Atama
DHL Express Türkiye Üst Yönetimine Yeni AtamaDHL Express Türkiye’de geçtiğimiz ...
Katalonya Sürüş Kısıtlamaları Ne Zaman?
UND, Katalonya’da, 7,5 ton üzeri araçların 80 km/s hızı geçmelerinin yasaklandığını ...
 
Nuray PEKCAN
Nuray PEKCAN
Demiryollarını Hadi Bana Anlatın!
mersin, mersinlojistik, mersinfuarı, lojistikfuarı, nakliyefuarı
  YAZARLAR
Mustafa İmrak
Mustafa İmrak
Çin’in İhracattaki Durumu ve Türkiye
Dr. Can Baydarol
Dr. Can Baydarol
Dış Politikada Mayın Tarlası... Peki ya İç Politika?
Prof. Dr. Birol ERKAN
Prof. Dr. Birol ERKAN
Yıldız Sektör; Lojistik
Nizamettin KARADAĞ
Nizamettin KARADAĞ
Türkiye Taşımacılığını Kim Yönetiyor?
Av. Bilun ELMACIOĞLU
Av. Bilun ELMACIOĞLU
Ukrayna - Rusya Krizi: Karadeniz Limanları
Dr. Deniz YILDIZ
Dr. Deniz YILDIZ
Yetkin Şoför Bulmak İmkansız Hale Gelecek
Emre ELDENER
Emre ELDENER
Ülkeye Faydalı Yatırımı Destekliyoruz
logitrans, logitransistanbul, fuar,
0
kamyonum, kamyon, kamyonumdergisi, kamyonumpazar,
0
Kamyonum TV
0
  ÇOK OKUNANLAR
0
Güzeller
0
  FACEBOOK'TA KAMYONUM
0
  ANKET
     
 
Uluslararası taşımalarda karşılaştığınız en büyük sorunlar nelerdir?
0
Sınır kapılarında yaşanan sorunlar
Vize
Belge yetersizliği
Maliyetler
Tır parkı sorunları
Cezalar
Sınırlardaki ve güzergahlarda karşılaşılan geçiş sorunları
0
0 Sonuçlar
 
     
0
  Kamyonum
0
  •Künye
  •İletişim
  •Abonelik ve Reklam
  •Sitene Ekle
  0
 
İhale
Gündem
Haberler
Teslimat
Deniz Taşımacılığı
Lojistik
English
Akü
Lastik
  0
 
Ağır Vasıtalarda Yeni Modeller
Hafif Ticarilerde Yeni Modeller
Özel Tasarım Araçlar
Modifiye Kamyonlar
Treyler Galeri
Üstyapı Galeri
Otobüslerde Yeni Modeller
Kamyon Magazin
Güzeller
  0
 
Yeni Araç Tanıtımları
Test Sürüşleri - Kamyon
Test Sürüşleri - Hafif Ticari
Kamyon Yarışları
Monster Truck Yarışları
Kamyon Simülatörleri
Otobüs Simülatörleri
Yeni Teknolojiler
Kamyon Magazin
  0
 
türkiye
sondakika
kamyonum
truck
kamyoncu
fahrer
dikkat
Kamyon
lkw