GÜNDEMHABERLERTESLİMAT FOTO GALERİ VİDEO GALERİ YAZARLAR
Menü Arama Facebook Twitter Whatsapp İhbar Hattı
kamyonum dergisi, youtube kanal, kooperatif,
AB Ülkelerindeki Sürüş ve Dinlenme  Kuralları Normale Döndü
AB Ülkelerindeki Sürüş ve Dinlenme Kuralları Normale Döndü
Gürcistan İçine Yapılacak Taşımalarda Zorunlu Korona Testi Uygulanacak
Gürcistan İçine Yapılacak Taşımalarda Zorunlu Korona Testi Uygulanacak
Ayşem Ulusoy, If There Is No Drıver And The Delıvery Is Not Made Rıght, The Load Does Not Mean Anythıng

Ayşem Ulusoy, If There Is No Drıver And The Delıvery Is Not Made Rıght, The Load Does Not Mean Anythıng

1 2 3 4 5 6
kamyonum,otobüsüm,teknik tanker,üst yapı
19 Nisan 2018 Perşembe - 18:18

Mercedes-Benz Türk'ten 414 Adet Kamyon Teslimatı

Mercedes-Benz yıldızlı 414 adet yeni kamyon ve çekici daha Aksaray’dan yollara çıktı

Mercedes-Benz Türk ten 414 Adet Kamyon Teslimatı

  • Kamyon sektöründe 16 yıldır liderliğini sürdüren Mercedes-Benz Türk; Mart ayında Özbaylar Petrol’e gerçekleştirdiği 150 adetlik teslimat ve Barsan Global Lojistik’e yaptığı 500 adetlik rekor satışın ardından; Şeker Grup Şirketleri’ne 150 adet, Çobanoğulları Lojistik’e 60 adet, Hacıoğulları Hazır Beton’a 50 adet, Akpınar Nakliyat & Anadolu Nakpet Grup Şirketleri’ne 50 adet, Köksal Ulaştırma Hizmetleri’ne 40 adet, Zofunlar Hazır Beton’a 34 adet ve Beta Trans Lojistik’e 30 adet olmak üzere toplam 414 adet Mercedes-Benz yıldızı taşıyan çekici ve kamyon teslimatı gerçekleştirdi. Marka, bu teslimatlarla birlikte baharı 1000 adedin üzerinde yeni araç teslimatıyla karşıladı.

Kamyon sektöründe 16 yıldır liderliğini sürdüren Mercedes-Benz Türk, yılın ilk çeyreğindeki kamyon teslimatlarını aralıksız sürdürüyor. Mart ayında Özbaylar Petrol’e yapılan 150 adetlik kamyon teslimatı ve Barsan Global Lojistik’e gerçekleştirilen Türkiye tarihindeki 500 adetlik rekor kamyon teslimatının ardından 7 farklı firmaya toplam 414 adet daha kamyon teslimatı gerçekleştirdi. Mercedes-Benz Türk, pazardaki liderliğini 2018’de de koruyacağının altını çizdi.

Mercedes-Benz Türk Kamyon Filo Satış Grup Müdürü Haluk Burçin Akı: “Kamyon pazarındaki 16 yıllık liderliğimizi sürdüreceğiz.”

Mercedes-Benz Türk Kamyon Filo Satış Grup Müdürü Haluk Burçin Akı yılın ilk çeyreğinde gerçekleştirdikleri teslimatlar hakkında; “Gerçekleştirdiğimiz her yeni teslimat töreninde hem markamıza hem de Türkiye’nin ekonomisine sağladığımız katkıyı daha da arttırdığımızı hissediyoruz. Baharı karşılarken 7 farklı firmaya gerçekleştirdiğimiz 414 adetlik yeni kamyon ve çekici teslimatlarının 16 yıllık liderliğimizi istikrarlı bir biçimde sürdüreceğimizin göstergesi olduğunu düşünüyoruz. Çekici ve kamyonlarımızın 120.000 km’ye çıkan bakım aralıkları, %20 oranında düşen bakım maliyetleri ve yaygın servis ağımız ile sunduğumuz kaliteli hizmetler müşterilerimizin bizi tercih etmelerinin sebeplerinden yalnızca birkaçı. Mercedes-Benz çekicilerinin Euro 6 motorları ile birlikte yakıt ekonomisindeki performansı daha da arttı. Mercedes-Benz Türk olarak her zaman en doğru ürünleri müşterilerimiz ile buluşturmaya bundan sonra da özen göstereceğiz. Tercihlerini markamızdan yana kullanan tüm müşterilerimizin araçlarının hayırlı olmasını ve bol kazanç getirmesini diliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Şeker Grup Şirketleri’ne 150 adet yeni Actros

Mercedes-Benz Türk’ün kamyon teslimat törenleri Kayseri merkezli Şeker Nakliyat, Şeker Petrol ve Yedi-Ka Gıda grup firmaları ile sürüyor. Şeker Grup Şirketleri, tamamı Aksaray Fabrikası üretimi 150 adet Euro 6 Actros 1842 LS çekici ile filosunu güçlendirdi. Mercedes-Benz Türk Aksaray Kamyon Fabrikası’nda gerçekleştirilen teslimat törenine Şeker Grup Şirketleri Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Arslan, Genel Müdürü İbrahim Arslan ve Ali Arslan, Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayii Gelecek Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Hekim Toloğ, Genel Müdürü Nusret Güler, Kamyon Satış Müdürü Müfit Yavuz ve Mercedes-Benz Türk Filo Satış Grup Müdürü Haluk Burçin Akı katıldı.

Çobanoğulları Lojistik’e 60 adet yeni Actros

Nevşehir merkezli Çobanoğulları Lojistik firması, tamamı Aksaray Fabrikası üretimi 60 adet Euro 6 Actros 1842 LS çekici ile filosunu güçlendirerek yurtiçi nakliyesindeki etkinliğini arttırıyor. Çobanoğulları Nevşehir’de gerçekleştirilen teslimat törenine Çobanoğulları Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Caner Çetinel, Yönetim Kurulu Üyesi Taner Çetinel ve Yönetim Kurulu Üyesi Bahattin Tay, Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayii Bayraktarlar Merkay Kamyon Satış Müdürü Murat Karatoprak ve Mercedes-Benz Türk Filo Satış Grup Müdürü Haluk Burçin Akı katıldı.

Hacıoğulları Hazır Beton’a 50 adet yeni Arocs

Mercedes-Benz Türk, İstanbul merkezli Hacıoğulları Hazır Beton firmasına tamamı Aksaray üretimi toplam 50 kamyon (16 adet Arocs 1942LS ve 34 adet Arocs 4142B) teslimatını gerçekleştirdi. İstanbul Sanayi Odası’nca belirlenen Türkiye’nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu arasında yer alan Hacıoğulları Hazır Beton’un 145 araçtan oluşan filosunun tamamı Mercedes-Benz marka araçlardan oluşuyor. Filoya eklenen yeni kamyonların tamamı hazır beton/inşaat işleri için kullanılacak. Yeni araçların teslimatına ilişkin düzenlenen törene Hacıoğulları Hazır Beton Firma Sahipleri Şevkettin Sonay ve Hilmi Sonay, Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayii Gülsoy Anadolu Genel Müdürü Serkan Açar, Kamyon Satış Müdürü Murat Yerli ve Mercedes-Benz Türk Filo Satış Grup Müdürü Haluk Burçin Akı katıldı.

Akpınar Nakliyat & Anadolu Nakpet Grup Şirketleri’ne 50 adet yeni Actros

Erzurum merkezli Akpınar Nakliyat & Anadolu Nakpet grup firmaları, Aksaray üretimi toplam 50 adet Euro 6 Mercedes-Benz Actros çekiciyi filosuna katarak yurt içindeki beton santralleri, taş ve kum ocağı işletmelerindeki çalışmalarını sürdürüyor. Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayii Gelecek Otomotiv Erzurum’da düzenlenen teslimat törenine Akpınar Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Akpınar, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Metin Akpınar, Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayii Gelecek Otomotiv Erzurum Genel Müdürü Melik Serdar Tümerdem, Kamyon Satış Müdürü Menderes Çetin ve Mercedes-Benz Türk Kamyon Filo Satış Grup Müdürü Haluk Burçin Akı katıldı.

Köksal Ulaştırma Hizmetleri’ne 40 adet yeni Actros

Eskişehir merkezli, Köksal Petrol lokasyonunda gerçekleştirilen teslimat töreniyle tamamı yurt içi akaryakıt nakliyesi hizmetlerinde kullanılacak olan 40 adet Actros 1842 LS teslim edildi. Mercedes-Benz yıldızı araçlar ile filosunu güçlendiren Köksal Ulaştırma Hizmetleri, Türkiye’nin önde gelen nakliyat firmalarından olup akaryakıt ve gıda taşımacılığı alanlarında hizmet veriyor. Gerçekleştirilen teslimat törenine Köksal Ulaştırma Hizmetleri Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Köksal, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İlhan Köksal, Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayii Genel Müdürü Adnan Öztürk, Kamyon Satış Müdürü Mesut Negiz ve Mercedes-Benz Türk Filo Satış Grup Müdürü Haluk Burçin Akı katıldı.

Zofunlar Hazır Beton’a 34 adet yeni Arocs

Mercedes-Benz Türk ile 10 yıllık bir iş ortaklığı bulunan Zofunlar Hazır Beton’a tamamı Aksaray üretimi olan Euro 6 motora sahip Mercedes-Benz Arocs 4142 P, Arocs 4142 B, Arocs 1842 LS ve Arocs 3342 K inşaat ve çekici segmentinde 34 adet yeni araç teslim edildi. İlk kez Euro 6 yatırımı yapan Zofunlar Hazır Beton’un filosunda bulunan Mercedes-Benz yıldızlı araç sayısı bu teslimat ile birlikte toplam 125 adede çıktı. Mercedes-Benz Türk Otobüs Teslimat Holü’nde gerçekleştirilen törene Zofunlar Hazır Beton Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Zofun, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kerem Zofun, Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayii Hatay Has Genel Satış Müdürü Özgür Çayırlı ve Tansel Nalçacı ve Mercedes-Benz Türk Filo Satış Grup Müdürü Haluk Burçin Akı katıldı.

Beta Trans Lojistik’e 30 adet yeni Actros

Mercedes-Benz Türk, Kocaeli merkezli Beta Trans Lojistik firmasına tamamı Aksaray üretimi toplam 30 kamyon Actros 1842 LS teslimatını gerçekleştirdi. İlk Euro 6 yatırımını gerçekleştirirken tercihini Mercedes-Benz’den yapan Beta Trans Lojistik’in filosundaki 120 adet aracın tamamı Mercedes-Benz markasını taşıyor. Beta Trans Genel Merkezi’nde gerçekleştirilen teslimat törenine Beta Trans Lojistik’ten Serhat Kılıç, Yavuz Kılıç, Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayii Gülsoy Anadolu Genel Müdürü Serkan Açar, Kamyon Satış Müdürü Murat Yerli ve Mercedes-Benz Türk Filo Satış Grup Müdürü Haluk Burçin Akı katıldı.

 
Yeni Nesil SILEO Elektrikli Otobüs, Türkiye’de İlk Kez Elazığ Ve Manisa’da Yollara Çıkıyor
 
Hüner ve HNR Lojistik'e 145 adet Scania teslimatı..
YORUMLAR
 Onay bekleyen yorum yok.

Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.
Neleri kabul ediyorum: IP adresimin kaydedileceğini, adli makamlarca istenmesi durumunda ip adresimin yetkililerle paylaşılacağını, yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın, yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
 

Bu haber henüz yorumlanmamış...

FACEBOOK YORUM
Yorumlarınızı Facebook hesabınız üzerinden yapın hemen onaylansın...
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
TEMSA’dan Altur Turizm’e 120 Araçlık Teslimat
Yurt içindeki araç parkını genişletmeyi sürdüren TEMSA, 100 adet Prestij ...
Pamukkale Turizm, 70 Adetlik 2018 Yılı Otobüs Yatırımında MAN’ı Tercih Etti
Pamukkale Turizm, geçen sene olduğu gibi bu yıl da 70 adetlik otobüs alımında ...
Gökdenizler Group Volvo Trucks’ı Tercih Etti
Gökdenizler Otomotiv, lojistik faaliyetleri için 4 adet Volvo Trucks FH500 çekiciyi filosuna kattı.
 
Otokar'dan 48 Araçlık Teslimat
Otobüs pazarının önde gelen firmalarından Otokar, Türkiye'nin dört bir ...
Schmitz'den Kumartaşlı Gıda'ya Teslimat
Temelleri 1970 senesinde atılan Afyon merkezli Kumartaşlı Gıda firması ...
Muş Yolu Turizm’in Tercihi Mercedes-Benz Marka Otobüslerle Genişletiyor
Muş Yolu Turizm, alımını gerçekleştirdiği 1 adet Mercedes-Benz Travego ...
 
Türkiye'nin En Büyük Kamyon Teslimatı
Mercedes-Benz Türk, Barsan Global Lojistik’e gerçekleştirdiği 500 adetlik ...
Gürsoylar, Temsa'yı Tercih Etti
Turizm taşımacılığı alanında hizmet veren Gürsoylar Turizm 2+1 Maraton ...
Mercedes-Benz Türk'ten ve Özbaylar'dan Açıklamalar
Mercedes-Benz Türk, Özbaylar Petrol’e 150 adet Mercedes-Benz Actros ve ...
 
Nuray PEKCAN
ÇOK ÇALIŞMAYA HAZIR MIYIZ?
kamyonum,applicasyon,play store,cepte
  YAZARLAR
Nizamettin KARADAĞ
Gelecekte Ülkemizin Uluslararası Bir Lojistik Üs Konumuna Geleceği Öngörülmekte…
Av. Bilun ELMACIOĞLU
Covıd-19 Virüsü Kaynaklı Küresel Salgının Ticari Sözleşmelere Etkisi
Emre ELDENER
DÖVİZ KURUNDAKİ DALGALANMALAR
Doç. Dr. Onur DİKMENLİ
BİLMİ-YORUM!
  ÇOK OKUNANLAR
  FACEBOOK'TA KAMYONUM
  ANKET
     
 
Taşımacılık sektöründe çözüme kavuşturulması gereken en büyük problem nedir?

Çalışma sürelerine ilişkin sadece şoförün sorumlu tutulması (Takograf ve cezalar)
Komisyonların yüksek tutulması
Taşıma ücretlerinin düşük olması (Ton/km uygulaması)
Emeklilik sürelerinin uzun olması
Sınır kapılarında yaşanan sorunlar
Vergi oranlarının yüksek olması

Sonuçlar
 
     
 
  •Künye
  •İletişim
  •Reklam
  •Sitene Ekle
 
 
Ihale
Gündem
Haberler
Teslimat
Deniz Taşımacılığı
Lojistik
English
Aku
Lastik
 
 
Ağır Vasıtalarda Yeni Modeller
Hafif Ticarilerde Yeni Modeller
Özel Tasarım Araçlar
Modifiye Kamyonlar
Treyler Galeri
Üstyapı Galeri
Otobüslerde Yeni Modeller
Kamyon Magazin
Güzeller
 
 
Yeni Araç Tanıtımları
Test Sürüşleri - Kamyon
Test Sürüşleri - Hafif Ticari
Kamyon Yarışları
Monster Truck Yarışları
Kamyon Simülatörleri
Otobüs Simülatörleri
Yeni Teknolojiler
Kamyon Magazin
 
 
haberler
kamyoncu
bus
şoför
sondakika
truck
kamyonum
src
fahrer