Kamyonum
GÜNDEMHABERLERTESLİMAT FOTO GALERİ VİDEO GALERİ YAZARLAR
Menü Arama Facebook Twitter Whatsapp İhbar Hattı
kamyonum, iveco, özgözde, daily, s-way
man, kamyonumdergisi, mantrucks, mankamyon, mankampanya
ford, kamyon, trucks, başer, fordbaşer, fordkamyon, kamyoncu,
Benzin ve Motorin Fiyatları Ne Kadar Oldu?
Benzin ve Motorin Fiyatları Ne Kadar Oldu?
Çevre ve Şehircilik Bakanı LPG’li Araçlara Müjdeyi Verdi
Çevre ve Şehircilik Bakanı LPG’li Araçlara Müjdeyi Verdi
English
Mercedes-Benz Türk A.Ş Truck Marketing And Sales Director Alper Kurt:  'This Year, We Continue Our Position As Market Leader'

Mercedes-Benz Türk A.Ş Truck Marketing And Sales Director Alper Kurt: 'This Year, We Continue Our Position As Market Leader'

1 2 3 4 5 6
kamyonum,otobüsüm,teknik tanker,üst yapı
22 Ağustos 2019 Perşembe - 14:42

Petrol Ofisi ‘Üçüncü Göz’ Programında 2019’un İlk Hizmet Şampiyonları Belirlendi

Türkiye akaryakıt sektörü öncülerinden Petrol Ofisi istasyonlarındaki hizmet kalitesini değerlendiren ‘Üçüncü Göz’ programında, 2019 yılının ilk şampiyonları törenle ödüllerini aldı. Alınan puanlarla 7 bölgenin hizmet birincilerinin belirlendiği ‘Üçüncü Göz’de bu yıl 2 bayi de Otogaz Hizmet Birincisi oldu.

Petrol Ofisi ‘Üçüncü Göz’ Programında 2019’un İlk Hizmet Şampiyonları Belirlendi

Petrol Ofisi’nin, sektörünün referans çizgisini oluşturan hizmet kalitesini en üst seviyeye çıkartmak hedefi ile eğitim, geliştirme ve hizmet adımlarının sonuçlarını ölçümlediği ‘Üçüncü Göz’ programının 2019 ilk çeyrek sonuçları açıklandı. Gizli ve gerçek müşteri denetimleri sonuçlarının üçer aylık dönemlerde değerlendirildiği Üçüncü Göz programında, bölgelerinde en yüksek puanı alan yedi Hizmet Birincisi ile birlikte iki bayi de Otogaz Hizmet Birincisi olarak belirleniyor.

‘Üçüncü Göz’ ile belirlenen Petrol Ofisi’nin 2019 yılındaki ilk hizmet şampiyonları ödüllerini, Petrol Ofisi’nden CMO Beril Alakoç ve Ticari Pazarlama Müdürü Aykut Yüksel’in ev sahipliğinde, Perakende Direktörü Yiğit Meral, Perakende Yatırım Müdürü Mahmut Çil, Perakende Satış Müdürü Mustafa Cem Aşık, Perakende Ticaret Müdürü Savaş Güngör, Perakende Mükemmellik Müdürü Meysem Tamam ve LPG Müdürü Murat Çelik’in de katılımıyla gerçekleştirilen törenle aldılar. Petrol Ofisi CEO’su Selim Şiper’de törene katılarak, bölge birincisi bayileri bizzat tebrik etti.

Petrol Ofisi Genel Müdürlüğü’nde düzenlenen törende, 2019 ilk çeyrek verilerine göre Hizmet Birincisi bayiler; Ege Bölge Şampiyonu Uysal Petrol (Çanakkale) adına Süleyman Uysal, Güney Marmara Bölge Şampiyonu Otosar Petrol (Eskişehir) adına Kayhan Gelici, Güney ve Güneydoğu Anadolu Bölge Şampiyonu Kadim Sur Petrol (Diyarbakır) adına Ahmet Ateş, Karadeniz Bölge Şampiyonu Petrol 24 Petrol (Erzurum) adına Kürşat Pir, Marmara Bölge Şampiyonu Garanti Gayrimenkul Petrol (Edirne) adına İsmail Şapçı ve Orta Anadolu Bölge Şampiyonu Çavdarlar Petrol (Kayseri) adına Noman Çavdar ödüllerini Petrol Ofisi yetkililerinin elinden aldılar.

Akdeniz Bölge Şampiyonu Refik Koca (Konya) adına Bilge Hakan Koçak’ın katılamadığı törende ayrıca Otogaz Hizmet Birincileri Ege Bölgesinden Fethiye Uysallar Petrol (Muğla) adına Okan Uysal ile Orta Anadolu Bölgesinden Hacılar Petrol (Kayseri) adına Caner Talaslı’ya da ödülleri verildi.

“Genel tablo, tüm bayilerimizin çaba gösterdiğini sergiliyor”

Üçüncü Göz programında tamamı gerçek tüketicilerden oluşan yaklaşık 40 bin kişilik gizli müşterilerin bağımsız denetim sonuçlarının değerlendirildiğine dikkat çeken Petrol Ofisi CMO’su Beril Alakoç, “Gelen puanlar, tüm bayilerimizin hizmet kalitesine önem verdiğini ve bu alanda gelişim için çaba gösterdiğini ortaya koyuyor. Hizmet kalitemizi en üst seviyeye çıkarma hedefimiz açısından, karşımıza çıkan bu genel tablo da çok sevindirici. Bununla birlikte bu alanda başarılı performans sergileyerek bölgelerinde en yüksek puanlara ulaşan şampiyon bayilerimizi de tebrik ediyorum” dedi.

“Hizmet kalitemizi bayilerimizle birlikte daha da geliştireceğiz”

Sektör liderlerinden Petrol Ofisi’nin birçok alanda olduğu gibi yüksek hizmet kalitesi ile de öne çıktığına vurgu yapan Petrol Ofisi Perakende Direktörü Yiğit Meral de, “Petrol Ofisi olarak en büyük önceliklerimizden biri de hizmet kalitemizi daha da yükseğe çıkarmak, lider ve öncüsü olduğumuz sektörümüzün bu alanda da yeni referans çizgisini oluşturmaktır. Bu noktada elbette bayilerimizin bu alanda göstereceği çaba çok önemli, çok belirleyici. Üçüncü Göz programımızla, bayilerimizin daha iyi, daha kaliteli hizmet için sergilediği performansı tespit ediyoruz. Başarılı bayilerimizi ödüllendirerek güzel bir rekabet başlatan Üçüncü Göz programımızın yeni şampiyonlarına, bu alanda gösterdikleri başarılı performanslarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

‘Üçüncü Göz’ programı:

Gerçek tüketicilerin oluşturduğu yaklaşık 40 bin kişilik gizli müşterilerin bağımsız denetim sonuçlarının yansıdığı Üçüncü Göz programında, Petrol Ofisi istasyonlarının periyodik denetiminin yanı sıra sektör genel değerlendirmelerinden de yararlanılıyor. Yapılan denetimlerde, istasyon ve personel görünümünden, temizliğe, genel hizmet kalitesinden, Akaryakıt Satış Görevlilerinin iletişim süreçlerine, müşteri memnuniyetine kadar birçok farklı kriter puanlanıyor. Toplanan puanlar bir yandan işlenerek geliştirme süreçlerinde kullanılırken, diğer yandan üçer aylık dönemlerde bölgelerinin en yüksek puanını alan Petrol Ofisi bayileri de ödüllendiriliyor.

2019’un ilk Üçüncü Göz şampiyonlarının görüşleri:

Ege Bölgesi Hizmet Birincisi Uysal Petrol (Çanakkale) – Süleyman Uysal:
“Kendi istasyonlarımız arasında dahi tatlı bir rekabet var”

“Çanakkale’de dört Petrol Ofisi istasyonumuz var. ‘Üçüncü Göz’de bu kez Ezine’deki istasyonumuzla ödüle layık görüldük. Değil diğer firmalar bu dört istasyonumuz arasında bile hizmet konusunda rekabet var. ‘Üçüncü Göz’ programıyla birlikte istasyon müdürlerimiz arasında da tatlı bir rekabet doğdu ve paslaşma başladı. Hatta programda olmayan bir istasyonumuz, bu programa dahil olmak için saha müdürümüzü ısrarlarıyla ikna etti. İstasyon müdürlerimizin kendi aralarında kurduğu whatsapp gruplarında sürekli aldıkları puanları karşılaştırıyor, hizmet yarışımıza heyecan katıyorlar.”

Güney Marmara Bölgesi Hizmet Birincisi Otosar Petrol (Eskişehir) – Kayhan Gelici:

“Kurumsal bir şirket ve aile olmamız başarıyı getirdi”

“Üçüncü Göz programının uygulamaya geçmesiyle birlikte istasyonların yılın sadece belli bir döneminde değil, sürekli kontrol edilmesi ve değerlendirilmesi, tüm müşterilere aynı kalitede hizmet verme çabamızı arttırdı. Otosar olarak bizi başarılı kılan en önemli faktörlerin, önce ‘kaliteli hizmet’ ve sonra da ‘kurumsal bir şirket’ olmamızdan kaynaklandığını düşünüyorum. İstasyonumuzun lokasyonu, hizmet adımlarını tam anlamıyla uyguluyor olmamız ve marketlerimizde de çeşide önem vererek müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına hitap edebilmemiz, bizi farklılaştırıp tüketici gözündeki algımızın çıtasını yükseltiyor. Bu algıyı yaratmada, çalışanlara bir aile ortamı sunup, her türlü sıkıntılarını kolayca bizlerle paylamalarını sağlayarak, çözüm odaklı olmamızın da büyük payı var. Burada en önemli rol, gerek yönetimle doğru iletişimde olması ve gerekse ASG ve MSG’ler ile iyi iletişim kurmasından dolayı istasyon yöneticimiz Gazi Koç arkadaşımızın. Elbette ki bu başarıyı sağlamamızın arkasında, sevgili patronumuz, saygıdeğer büyüğümüz Sayın Cemalettin Sarar’ın bize duyduğu güven yatıyor.”

Güney ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi Hizmet Birincisi Kadim Sur Petrol (Diyarbakır) – Ahmet Ateş:

“İki yıllık bir bayi olarak yakaladığımız bu başarı çok anlamlı”

“Henüz iki yıl önce açılmış bir istasyon, yeni bir bayi olarak yakaladığımız bu başarı, attığımız adımların, gösterdiğimiz yoğun çabanın ve ne kadar doğru bir yolda olduğumuzun en güzel kanıtı. Çalışanlarımızla bir olarak, müşteriyi odağımıza alarak ortaya koyduğumuz bu performansın ‘Üçüncü Göz’de Bölge Birincisi olarak ödüllendirilmesi, bizler için çok anlamlı. Bu ödül, bize gurur verdi, gelecek için motivasyonumuzu daha da arttırdı. Emeği geçen tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyorum.”

Karadeniz Bölgesi Hizmet Birincisi Petrol 24 Petrol (Erzurum) – Kürşat Pir:

“Hizmette mükemmellik, belirli bir disiplin gerektiriyor”

“İstasyonumuz tesis olarak 50-55 yıllık bir istasyon, ama biz bayi olarak sektörde yeni sayılırız. Akaryakıt sektöründe sadece 7-8 yıllık bir geçmişimiz var. Akaryakıt işi daha önce faaliyet gösterdiğimiz otomotiv sektöründen çok farklı. Hiçbir benzer yanı olmadığını dahi söyleyebilirim. Biz de ilk etapta epey acemiydik, ama bunu hiçbir zaman sorun etmedik. İşe sıkı sarıldık, Petrol Ofisi’ndeki saha yöneticilerimizin de desteğiyle kendimizi geliştirme konusunda uzun soluklu gayret sarf ettik ve bu yönde çalışmaya da devam ediyoruz. İstasyondaki eski ve yeni çalışanlarımızdan oluşan ekibimizi yönetirken, belirli bir disiplin gözetiyoruz. Hizmette mükemmellik bu disiplini gerektiriyor. Bunu sağlamak için de günün yaklaşık 18 saatini istasyonda geçiyorum. Zira işin sahibinin işinin başında olmasının; başarıyı getiren en önemli faktör olduğunu düşünüyorum.”

Marmara Bölgesi Hizmet Birincisi Garanti Gayrimenkul Petrol (Edirne) – İsmail Şapçı:

“Petrol Ofisi’nin üstün niteliklerini, kurumsal standartlarımızla birleştiriyoruz”

“Kurumsal bir şirket olarak, sektörün lider markası Petrol Ofisi ile çalışmak, bize hizmet yarışında büyük bir avantaj sağlıyor. Petrol Ofisi’nin diğer alanlarda olduğu gibi hizmet kalitesindeki üstün nitelikleri ile bizim kurumsal standartlarımızı birleştiriyoruz. Doğal olarak ortaya, hem kendi kurumsal yapımıza hem de Petrol Ofisi’ne yakışır başarılı bir performans ortaya çıkıyor. Daha iyi, daha mükemmel hizmet noktasındaki bu güzel yarışta aralıksız yer alarak, başarımızı sürekli kılmayı hedefliyoruz.”

Orta Anadolu Bölgesi Hizmet Birincisi Çavdarlar Petrol (Kayseri) – Noman Çavdar:

“Hedefimiz, hizmette mükemmelliği sürdürülebilir kılmak”

“İstasyonumuzdaki hizmet mükemmelliğini bir defaya mahsus değil, sürdürülebilir kılmak için çalışıyoruz. ‘Üçüncü Göz’ programının ikinci değerlendirmesinde de istasyonumuzun ödül alması, bunun sürdürülebilir bir başarı olduğunun en güzel göstergesi. İşin ehemmiyetini biliyorum. Müşteri sadakatinin en değerli şey olduğuna inanıyorum. İstasyonu yönetirken müşteri ilişkilerini, bilgi, beceri ve tecrübeye dayalı olarak yürütmeye önem veriyorum. Öte yandan bu mükemmellik yaklaşımımızı ekibime de aktararak, tüm ticaret hayatımız boyunca yaşatmayı hedefliyorum.”

Ege Bölgesi Otogaz Hizmet Birincisi Fethiye Uysallar Petrol (Muğla) – Okan Uysal:

“Bizde müşteri sadakati, nesilden nesile aktarılıyor”

“1974’ten beri, 45 yıllık Petrol Ofisi bayisiyiz. Her zaman insanı öncelikli tutuyoruz. Müşteri ilişkilerimizde de, çalışan ilişkilerimizde de bu böyle. Duygulara hitap ederek işimizi yürütmemiz gerektiğine inanıyoruz. Örneğin en son geçtiğimiz Anneler Günü’nde istasyonlarımızda bizi ziyaret eden tüm kadınlara karanfil dağıttık. Müşterinin ayağının alışması, sadık hale gelmesi, hizmet kalitesini ön plana çıkartmamıza bağlı. Aksi takdirde müşteri, bir istasyondan diğerine dolaşır. Müşteri sadakatini sağladığımızın en önemli göstergesi, eskiden kamyonculuk otobüsçülük yapmış müşterilerimizin, emekli olduktan sonra da yine bizi tercih ediyor olmaları. Hatta işi devrettikleri çocukları da, yakıt alımlarını bizim istasyonlarımızdan yapıyor. Yani bizde müşteri sadakati nesilden nesile aktarılıyor. Keza çalışan bağlılığımızda da durum farklı değil; eski çalışanlarımızın çocuklarının işe adım atmak istedikleri ilk adres çoğu zaman biz oluyoruz.”

Orta Anadolu Bölgesi Otogaz Hizmet Birincisi Hacılar Petrol (Kayseri) – Caner Talaslı:

“Heyecanımızla, sevgimizle işimize sımsıkı sarıldık”

“Biz nakliye işinden geldik. Akaryakıt işine girmeyi ailece çok arzu ediyorduk ve bu işe Petrol Ofisi çatısı altında girmek bizi daha en baştan çok heyecanlandırdı. Daha iki senelik bir bayi olmamıza rağmen, heyecanımızla ve işe duyduğumuz sevgiyle istasyonculuğa sımsıkı sarıldık. İstasyon işletmeciliği sürekli ilgi isteyen bir iş. Hem ürünlermize, hem nakliyesine, hem marketine, hem müşteriye ilgiyi eksik etmemek için çalışıyoruz. Nakliye işini yürütürken, uzun yol şoförlerimizin molalarda en çok dikkat ettikleri şeyin tuvaletler olduğunu biliyorduk. Ve biz istasyonculuğa başladığmız günden beri akaryakıt istasyonlarındaki tuvalet algısını iyileştirmek, kat be kat yükseltmek için gayret sarf ediyoruz. Her 20 dakikada bir temizlik yaptırıyoruz. Yarattığımız bu farklılık ve algı değişiminden dolayı müşterilerimizden birçok teşekkür aldık. Beni en mutlu eden şey, müşterilerimizden bu teşekkürleri duyabilmek. ‘Üçüncü Göz’deki başarımız da doğru yolda olduğumuza ilişkin hislerimizi, güvenimizi pekiştirdi, motivasyon verdi.”

 
Kamil Koç Firmasını Satın Almak İçin Başvuruda Bulundu!
 
Volvo Trucks’ın 60 Yaşındaki Emniyet Kemeri Bugüne Kadar Bir Milyon Hayat Kurtardı
YORUMLAR
 Onay bekleyen yorum yok.

Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.
Neleri kabul ediyorum: IP adresimin kaydedileceğini, adli makamlarca istenmesi durumunda ip adresimin yetkililerle paylaşılacağını, yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın, yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
 

Bu haber henüz yorumlanmamış...

FACEBOOK YORUM
Yorumlarınızı Facebook hesabınız üzerinden yapın hemen onaylansın...
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
DAKSAR'ın Enerjisi Artık Petrol Ofisi'nden
Türkiye’nin lider akaryakıt şirketlerinden Petrol Ofisi, Sahil Güvenlik ...
Benzin Fiyatlarınada Bu Geceden İtibaren Geçerli Olmak Üzere İndirim Gerçekleşti!
Benzin fiyatlarında bu geceden itibaren olmak üzere 28 kuruş indirim yapıldı.
Petrol Ofisi'nden Güneş Enerjili İstasyon!
Türkiye’nin lider akaryakıt şirketlerinden Petrol Ofisi, solar çatısı ...
 
Akaryakıt Fiyatlarına Yarından İtibaren Geçerli Olmak Üzere İndirim Yapıldı
Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası (EPGİS) LPG Otogaz ...
Petrol Ofisi Yüzde 100 Garantili Otogaz Dönemini Başlatıyor!
Akaryakıt sektörünün geleneksel lideri Petrol Ofisi, gerçekleştirdiği ...
Halkalı Ve Üsküdar’daki Yeni İstasyonlarını Törenle Hizmete Açtı!
Türkiye’nin en büyük istasyon ağına sahip Petrol Ofisi, yurdun dört bir ...
 
Shell’de Asya Pasifik Bölgesinin Yeni Enerji Çözümlerini Geliştirecek
Dünyanın önde gelen uluslararası enerji şirketlerinden Shell’in Asya Pasifik ...
Akaryakıt Fiyatlarına Yarından İtibaren Geçerli Olmak Üzere İndirim Yapıldı!
Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası EPGİS akaryakıt ...
Motorine Bugünden İtibaren Geçerli Olmak Üzere Zam Geldi!
EPGİS benzin ve motorine bugünden itibaren geçerli olmak üzere zam yapıldığının bilgisini verdi.
 
Nuray PEKCAN
Nuray PEKCAN
 HAREKET... TALEPLER... RİSKLER...
  YAZARLAR
Emre ELDENER
Emre ELDENER
TÜM SEKTÖRLER GİBİ LOJİSTİK DE ETKİLENDİ
Av. Bilun ELMACIOĞLU
Av. Bilun ELMACIOĞLU
DEMİRYOLU İLE EŞYA TAŞIMACILIĞI
Nizamettin KARADAĞ
Nizamettin KARADAĞ
KAMYONCUNUN SAHİBİ VAR MI?
Kamyonum TV
0
  ÇOK OKUNANLAR
0
Güzeller
0
  FACEBOOK'TA KAMYONUM
0
  ANKET
     
 
Taşımacılık sektöründe çözüme kavuşturulması gereken en büyük problem nedir?
0
Çalışma sürelerine ilişkin sadece şoförün sorumlu tutulması (Takograf ve cezalar)
Komisyonların yüksek tutulması
Taşıma ücretlerinin düşük olması (Ton/km uygulaması)
Emeklilik sürelerinin uzun olması
Sınır kapılarında yaşanan sorunlar
Vergi oranlarının yüksek olması
0
0 Sonuçlar
 
     
0
  Kamyonum
0
  •Künye
  •İletişim
  •Reklam
  •Sitene Ekle
  0
 
Ihale
Gündem
Haberler
Teslimat
Deniz Taşımacılığı
Lojistik
English
Aku
Lastik
  0
 
Ağır Vasıtalarda Yeni Modeller
Hafif Ticarilerde Yeni Modeller
Özel Tasarım Araçlar
Modifiye Kamyonlar
Treyler Galeri
Üstyapı Galeri
Otobüslerde Yeni Modeller
Kamyon Magazin
Güzeller
  0
 
Yeni Araç Tanıtımları
Test Sürüşleri - Kamyon
Test Sürüşleri - Hafif Ticari
Kamyon Yarışları
Monster Truck Yarışları
Kamyon Simülatörleri
Otobüs Simülatörleri
Yeni Teknolojiler
Kamyon Magazin
  0
 
şoför
Kamyon
kamyoncu
news
fahrer
truck
türkiye
kamyonum
src