UMUTÔÇŽ G├ťVENÔÇŽ ─░NAN├çÔÇŽ
Nuray PEKCAN

Evet ya┼čam─▒n içinde en çok ihtiyaç duydu─čumuz üç duygu. Özellikle ya┼čad─▒─č─▒m─▒z bu zorlu süreçte en çok sar─▒lmam─▒z gereken üç duygu. Hayat─▒n ak─▒┼č─▒ içinde kar┼č─▒m─▒za ç─▒kan zorluklar, ac─▒ sürprizler ve beklenmedik durumlar kar┼č─▒s─▒nda yolumuza devam edebilmemizin temeli bu üç güce dayan─▒yor.

Umutsuzlu─ča kap─▒l─▒p vazgeçmeden ilerleyebilmek için, inançla kendimize ve gelece─če güven duyabilmeliyiz. Bu bize yola devam edebilme motivasyonu sa─člayacakt─▒r.

Zor geçen y─▒llar ve kar┼č─▒m─▒za aniden ç─▒kan pandemi trajedisi… ─░┼čte böyle bir süreci bize getirdi. Korkmad─▒k m─▒? Korktuk. Hem de çok korktuk. Zaten travmalar ve zorluklarla geçirdi─čimiz dönemin sonlanmas─▒ umuduyla ba┼člad─▒─č─▒m─▒z y─▒l─▒n ba┼č─▒nda böyle bir ┼čokla kar┼č─▒la┼čmak bizi garip bir sarmal─▒n içine soktu.

Ancak dedi─čim gibi; ya┼čad─▒─č─▒m─▒z sürprizli sürecin travmas─▒na kendimizi kapt─▒rmadan yolumuza inanç ve güvenle devam ederek bekledi─čimiz güzel günlere ilerleme gücünü kendimizde yaratt─▒k. Ve iyi ki de yaratt─▒k.

Bugüne geldi─čimizde yapt─▒─č─▒m─▒z her söyle┼či sürece yenik dü┼čmedi─čimizi, gelecek günlerin bu günlerden çok daha umut verici oldu─čunu bize gösteriyor. Bu söyle┼čilerdeki söylemler, sektörümüzün üretici, tedarikçi ya da kullan─▒c─▒ statüsündeki di─čer sektörleri aç─▒s─▒ndan daha verimli ve beklenen günlere yava┼č yava┼č ula┼čt─▒─č─▒m─▒z─▒n sinyallerini veriyor.  

Bu görü┼čmelere ili┼čkin detaylar─▒ sayfalar─▒m─▒zda bulacaks─▒n─▒z. Bir önceki say─▒m─▒zda da yer ald─▒─č─▒ gibi bu say─▒m─▒zda da bizlerle süreci ve gelece─če ili┼čkin dü┼čünceleri ile beklentilerini aktaran de─čerli yetkililer, 2020 için önceki y─▒ldan gelen beklentilerinin bu trajik sürece ra─čmen devam etti─čini ve önümüzdeki döneme çok daha pozitif bakt─▒klar─▒n─▒ ifade ettiler.

Umudumuzu yitirmeden diliyoruz ki; gelecek dönem bize yeni ho┼č olmayan sürprizler getirmeden beklentilerimiz bir bir gerçekle┼čsin ve hak etti─čimiz verimli döneme art─▒k kavu┼čal─▒m.

Ford Trucks Genel Müdür Yard─▒mc─▒s─▒ Serhan Turfan, Prometeon Türkiye, Rusya, Orta Asya ve Kafkaslar Ticaret Direktörü Gökçe ┼×enocak güzel mesajlar─▒n─▒ bizim arac─▒l─▒─č─▒m─▒zla bu say─▒m─▒zda sizlere ula┼čt─▒r─▒yor.

Ayr─▒ca her zaman oldu─ču gibi sahada kooperatiflerle yo─čun görü┼čmelerimiz devam ediyor. Kooperatiflerimizin de ba┼čar─▒l─▒ i┼čleri yan─▒nda çözüm bekleyen sorunlar─▒ sohbetlerimizin ana ba┼čl─▒klar─▒n─▒ olu┼čturdu.

Youtube Kamyonum Dergisi hesab─▒nda da di─čer çal─▒┼čmalar─▒m─▒z yan─▒nda kooperatiflerimize ili┼čkin ar┼čiv niteli─činde çok say─▒da gerçekle┼čtirilmi┼č ve gerçekle┼čtirilmekte olan söyle┼či videolar─▒m─▒z─▒ bulabilirsiniz.

Bu say─▒m─▒zda da; Kayseri ili Yahyal─▒ ilçesi Yahyal─▒ Motorlu Ta┼č─▒y─▒c─▒lar Kooperatifi ve Ye┼čilhisar ilçesi Ye┼čilhisar Motorlu Ta┼č─▒y─▒c─▒lar Kooperatifi ile Manisa ilinden de Manisa Kamyoncular ve Motorlu Ta┼č─▒y─▒c─▒lar Kooperatifi ile Salihli ilçesinden 70 No.lu Mersinli Köyü Motorlu Ta┼č─▒y─▒c─▒lar Kooperatifi konu─čumuz oldu.

Umar─▒m faydalanaca─č─▒n─▒z bir say─▒ olmu┼čtur.

 

 

 Sayfa Adresi: http://www.kamyonum.com.tr/yazar/UMUT-GUVEN-INANC-/221